Eski sohbet ve chat yap

tarafından
60
Eski sohbet ve chat yap

Eski sohbet yap ortamını misafirlerimiz bilir, hiç bitmeyen bir sohbet ortamımız vardı. Sonradan sitemiz el değiştirdi ve eski sohbet yap ortamı dağıldı. Biz tekrardan bu güzel ortamı kurmayı amaçlayarak. Eski sohbet yap ailesi olarak yeniden bir araya geldik. Sizde Sohbet Yap ailesine gönül veriyorsanız desteklerinizi bekliyoruz. Durmayın hemen aramıza katılın..

Yüzlerce kişi aynı anda sohbet edebiliyor, ve misafirlerimizin hepsi birbirini çok iyi tanıyor. Sohbet Yap resmi sohbet sitesi olarak hiç bitmeyen bir sohbeti hedefliyoruz ve siz misafirlerimizi aramızda görmek istiyoruz…

Sitemiz son günlerde hızla büyüyerek eski günleri aratmayacak duruma gelmiş bulunuyor. Özellikle google bazında hizmet vererek sohbet yap, chat yap kelimelerinde lider konumda bulunuyoruz. Sizde eski sohbet yap ailesinin bir üyesi iseniz ve eski dostlarınızı arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Sohbetyap zamanında ece adlı bir bayan arkadaşımızın sitesiydi. Ece trafik kazası geçirdi ve sitesi bir süre kapalı kaldı. Hatta domain düştü. Sunucu içerisinde sohbet yap ailesi olarak güzel bir ekip vardı, bu ekip bir çok yere dağıldı. Google üzerinde bir çok isim açıldı sohbet yap adı altında. Ama bu zamanında ece’nin sunucusu olan isim ile paralellik göstermeyen sitelerdir. Ece ve geride bıraktığı maziye saygılı ve o ortamı bilen kişileri tek çatı altında sohbete davet ediyoruz. Siz de bize katılmaya ne dersiniz?